Słowo Boże na dziś

Pismo Święte na cały rok

Statystyka

556535
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wizyt od 13.08.2013 r.
150
606
756
4246
10249
20941
556535

Twój adres IP: 34.204.176.189
Czas: 07:25:54 17-09-2019

Księża pracujący w naszej parafii

Proboszczowie Parafii Świętej Rodziny w Augustowie:

1. Ksiądz proboszcz

mgr Stanisław Wroński

24.12.1994 r. do 31.07.2019 r.


Urodzony 6 maja 1963 roku w Łyse. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Bpa Juliusza Paetza w dniu 27 maja 1989 roku. Był wikaiuszem w Radziłowie par. Świętej Anny i w Augustowie par. Najświętszego Serca Jezusowego, a od 24 grudnia 1994 roku do 31 lipca 2019 r. proboszcz i budowniczy parafii Świętej Rodziny w Augustowie. Od 1 sierpnia 2019 r. przeniesiony do Suwałk do parafii pw. Chrystusa Króla. 

 

2. Ksiądz proboszcz 

dr Marek Janowski od 1.08.2019 r. do chwili obecnej

Urodzony 24 marca 1967 roku w Giżycku. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Bpa Wojciecha Ziemby 21 maja 1994 roku. Był wikariuszem w Suwałkach par. św. Aleksandra, następnie był notariuszem Sądu Biskupiego, a następnie proboszcz w parafii Grabnik pw. Matki Bożej Częstochowskiej i w Ełku par. Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika.

 

 

Wikariusze pracujący w naszej parafii:

 

 1. Ks. mgr Krzysztof Wiśniewski - 04.1999 r. - 07.1999 r.

 

 

2. Ks. mgr Andrzej Żołnierowicz - 08.2000 r. - 08.2002 r.

Grzegorz Stankiewicz

3. Ks. mgr Grzegorz Stankiewicz - 08.2002 r. - 08.2005 r.

 

 

4. Ks. mgr Adam Konopko - 08.2005 r. - 08.2008 r.

 

 5. Ks. mgr Grzegorz Kunko - 08.2008 r. - 23.08.2012 r.

 

6. Ks. mgr Marcin Jakubowski - 24.08.2012 r. - 24.08.2016 r.

 

 

 7. Ks. mgr Maksymilian Barwikowski - 25.08.2016 r. - 24.08.2018 r.

Krzysztof Kaszuba

8. Ks. mgr Krzysztof Kaszuba - 25.08.2018 r. - 1.09.2019 r.

Piotr Sieradzki

9. Ks. mgr Piotr Sieradzki - 25.08.2018 r.

Ponadto w naszej parafii pomoc duszpasterską pełnili bądź pełnią księża emeryci:

ks. Eugeniusz

1. ś.p. Ks. Eugeniusz Płoński - 1995 r. - 2000 r.,

2. Ks. Kazimierz Dochód - 09.2006 r. - 10.03.2019 r.