Słowo Boże na dziś

Pismo Święte na cały rok

Statystyka

926495
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wizyt od 13.08.2013 r.
733
1225
3508
4324
19595
26542
926495

Twój adres IP: 3.230.1.126
Czas: 19:40:14 30-10-2020

Aktualności

Nabożeństwo 40 godzinne

Nabożeństwo 40 godzinne, 30 września – 1 i 2 października 2020 r.

Szczegóły nabożeństwa:

30 września – środa

- g. 7.00 – Msza św.
- g. 8.00-9.00 – Koło Różańcowe Matki Miłosierdzia; św. Jana Pawła II (ul. Mazurska, Bialostocka)
- 9.00-10.00 – Koło Różańcowe M.B. Pięknej Miłości; św. Józefa; Aniołów Stróżów (ul. Arnikowa, Goryczkowa, Groszkowa)
- g. 10.00-11.00 – Koło Różańcowe NMP Niepokalanie Poczętej; św. Faustyny (ul. Rosiczkowa, Miłkowa)
- g. 11.00-12.00 –Koło Różańcowe św. Rodziny (ul. Słowackiego, Kalinowa)
- g. 12.00 – Msza św.
- g. 13.00 – 14.00- Kolo Różańcowe M.B. Królowej Pokoju (ul. Wypusty)
- g. 14.00-15.00 – Wspólnota DNNUJ (ul. Jarzębinowa, Brzostowskiego, Grzybieniowa)
- g. 15.00 – Godzina Miłosierdzia – Odnowa w Duchu Świętym (ul. Storczykowa, Bluszczowa, Pełnikowa)
- g. 16.30- Msza św.
- g. 17.15 – wspólny różaniec- Róża Różańcowa rodziców modlących się za swoje dzieci (ul. Liliowa)
- g.18.00 – nowenna do MBNP i Msza św.

01 października – I czwartek

- g. 7.00 – Msza św.
- g. 8.00-9.00 – Koło Różańcowe Matki Miłosierdzia; św. Jana Pawła II (ul. Wspólna, Widłakowa, Konwaliowa)
- g. 9.00-10.00 – Kolo Różańcowe M.B. Pięknej Miłości; św. Józefa; Aniołów Stróżów (ul. Pądzyńskiego, Sasankowa)
- g. 10.00-11.00 – Koło Różańcowe NMP Niepokalanie Poczętej; św. Faustyny (ul. Zawilcowa, Korczakowskiego)
- g. 11.00-12.00 – Koło Różańcowe św. Rodziny (ul. Krecia, Rysia, Bobrowa)
- g. 12.00 – Msza św.
- g. 13.00 – 14.00- Koło Różańcowe M.B. Królowej Pokoju (ul. Rumiankowa, Obuwnika, Stokrotki, Chabrowa, Makowa)
- g. 14.00-15.00 –Wspólnota DNNUJ (ul. Targowa, Koński Rynek, Torfowa, Bagienna, Mokra)
- g. 15.00 – Godzina Miłosierdzia – Odnowa w Duchu Świętym ( ul. Wojska Polskiego)
- g. 16.00 – adoracyjna grupa dzieci
- g. 16.30- Msza św. z udziałem dzieci (poświęcenie różańców dzieci I komunijne)
- g. 17.15 – wspólny różaniec – rozważania KSM (Ziołowa, Ruciana, Miętowa)
- g.18.00 – Msza św.

02 października – I piątek

- g. 7.00 – Msza św.
- g. 8.00-9.00 – Koło Różańcowe Matki Miłosierdzia; św. Jana Pawła II (ul. Mickiewicza)
- g. 9.00-10.00 – Koło Różańcowe M.B. Pięknej Miłości; św. Józefa; Aniołów Stróżów (ul. Osiedlowa)
- g. 10.00-11.00 – Koło Różańcowe NMP Niepokalanie Poczętej; św. Faustyny (ul. Obrońców Westerplatte)
- g. 11.00-12.00 – św. Rodziny (ul. Sucharskiego)
- g. 12.00 – Msza św.
- g. 13.00 – 14.00- Koło Różańcowe M.B. Królowej Pokoju (ul. Hoża)
- g. 14.00-15.00 –Wspólnota DNNUJ (ul. Norwida)
- g. 15.00 – Godzina Miłosierdzia – Odnowa w Duchu Świętym (ul. Chreptowicza, Chłopska, Szlachecka)
- g. 16.00 – adoracyjna grupa dzieci
- g. 16.30- Msza św. z udziałem dzieci (spowiedź dzieci kl. IV)
- g. 17.15 – wspólny różaniec – rozważania KSM, młodzież bierzmowana
- g.18.00 – Msza św. – zakończenie Nabożeństwa 40-gdzinnego

Przed msza św. spowiedź, w czasie adoracji czas na osobistą modlitwę.